Potřebujete poradit? 603 102 178

Vidět je lepší než stokrát slyšet

Materiály známe dokonale. Vždy vám řekneme klady i zápory a vzorník si klidně půjčíte domů. Náš technik přijede za vámi, vše si změří a zdarma přichystá i kalkulaci několika variant. Je to vaše podlaha, vy s ní budete žít, vy musíte vědět, že jste se rozhodli dobře.

Splnit očekávání

Někdo chce, aby podlaha nestudila, jiný, aby hodně vydržela, a další, aby byla prostě krásná. Je důležité říct si to hned na začátku, abychom vám mohli nabídnout to pravé. To samé platí i pro vaše finanční možnosti.

Nejen prodat, ale i položit

Naši šikovní podlaháři vám položí novou podlahu stejně dobře, jako by ji dělali u sebe doma. Řídí se pravidlem dvakrát měř, jednou řež a nikdy nenaruší dekor podlahy. Ani kvůli předělům.

Vyrobit na zakázku

Pro ty nejnáročnější můžeme sehnat neobvyklé podlahové krytiny od výrobců z celého světa. A pokud vůbec nic nechcete nechat náhodě, necháme vám vyrobit i dřevěné podlahy na přání. Vyberete si dekor dřeva, styl opracování a povrchovou úpravu.

Pro rodiny, kanceláře i kolegy podlaháře

Podlahové krytiny si u nás může koupit opravdu každý. Pokládáme podlahy v rodinných domech, kancelářích i třeba restauracích a dodáváme je také kolegům z oboru. Často za námi chodí designéři a architekti, aby pro své klienty našli něco speciálního.